Питання-відповідь (FAQ)

У вас є питання?

Нижче наведено відповіді на найбільш актуальні питання, пов'язані зі страхуванням подорожуючих

Медична допомога, екстрена госпіталізація, скасування поїздки, втрата багажу - під час відпочинку може виникнути багато небажаних витрат. Зі страховим полісом подорожуючого Ви можете розслабитися, знаючи, що якщо щось піде не так, то ваші витрати покриє страхова компанія.
Для отримання компенсації самостійно оплачених витрат необхідно подати заяву в страхову компанію. Заповніть бланк заяви та надішліть його на електронну адресу, вказану на страховому полісі або віднесіть його в найближчий офіс вашої страхової компанії. Завантажити заяву

Для отримання компенсації самостійно оплачених витрат необхідно надати:

  • копію поліса;
  • копію паспорта;
  • медичний рапорт із зазначенням діагнозу, даних огляду і лікування;
  • чек за медичну допомогу;
  • рецепт на медикаменти;
  • чек на медикаменти.

Звертаємо вашу увагу, що для різних видів страхування можуть бути потрібні різні документи (наприклад, рахунки-фактури, квитанції, поліцейський протокол). Повний список всіх документів Ви можете уточнити у вашій страховій компанії.

Рекомендуємо придбати страховий поліс завжди, коли Ви плануєте виїзд за кордон. Краще вказати максимальну страхову суму, тому що в деяких життєвих ситуаціях 30 000 Євро може не вистачити для лікування або транспортування. Страховий поліс можна придбати на сайті страхової компанії.
Не є страховими випадками захворювання та травми, заявлені або отримані Страхувальником (Застрахованим) при вживанні спиртовмісних напоїв, наркотичних та психоактивних речовин.