Банкам

БАНКІВСЬКИЙ АССИСТАНС

Обслуговування клієнтів банків за полісами медичного страхування під час подорожі за кордоном

Організація медичної допомоги
Детальніше
Допомога власникам банківських карток
Детальніше
Консьерж услуги
Детальніше

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ

Основний пакет послуг

 • Телефонні консультації з лікарем
 • Інформація про можливе отримання мед допомоги
 • Відвідування лікаря
 • Оплата ліків
 • Витрати на госпіталізацію
 • Медичне транспортування
 • Репатріація, транспортування залишків, поховання
 • Транспортування членів сім'ї. Візит близької людини
 • Консультація перед подорожжю
 • Допомога при скасуванні/затримці рейсу, втраті/затримці багажу
 • Витрати на пошук і рятування
 • Персональна допомога мандрівникам

Власникам банківських карт

Додатковий пакет послуг

Консультування щодо заходів безпеки

Допомога при втраті/крадіжці банківських карт

Offer
Вирішення фінансових питань в банках

Перерахування медичних витрат на банківську карту

Консьєрж сервіс

Наші фахівці нададуть клієнтам Вашого банку необхідну інформацію і організують допомогу в будь-якій країні світу

VIP клієнти

Професійне обслуговування VIP-клієнтів

 • Виділена телефонна лінія
 • Виділена електронна адреса і альтернативні способи зв'язку/listing}
 • Контроль (курація) звернень лікарем Balt Assistance Ukraine
 • Обробка звернень старшими операторами
 • Контроль всіх етапів врегулювання звернення
 • Опрацювання індивідуальних регламентів звернення
 • Організація перебування чергового лікаря на місці виїзду групи VIP- клієнтів/listing}

Бажаєте стати нашим партнером?

Резервація авіаперельотів

Консьєрж-сервіс виконає бронювання на авіарейс і доставить авіаквиток в будь-яку точку світу, знайде найкращий варіант перельоту, що задовольняє всім побажанням клієнта, а також надасть детальну інформацію про польоти, включаючи:

 1. Регулярний розклад рейсів
 2. Розцінки
 3. Обмеження
 4. Можливості пересадки
 5. Кращі пропозиції для отримання авіаквитків

Місця реалізації: аеропорти, офіси авіаліній, пряма доставка.

Вартість квитків, відповідні податки, а також витрати за доставку квитків (при терміновій доставці) будуть дебетуватися з кредитної або розрахункової картки Клієнта. Резервація авіаквитків буде здійснена відповідно до умов відповідних авіаліній.

Резервація готелів

Консьєрж-сервіс надасть довідкову інформацію, а також зарезервує номери в готелях по всьому світу.

Клієнту надається наступна інформація:

 1. Рівень готелю
 2. Доступні послуги
 3. Вартість номерів і основні тарифи
 4. Час виписки з номера
 5. Місцезнаходження

За бажанням клієнта консьєрж-сервіс може зарезервувати номер в готелі від імені клієнта, використовуючи інформацію по його кредитній картці з метою гарантування резервації і отримання підтвердження.

Клієнт несе відповідальність перед готелем за оплату всіх рахунків. Всі резервації здійснюються згідно стандартних умов відповідної готелю. Готелі можуть зберегти за собою право дебетувати кредитну або розрахункову карту Клієнта у випадку, якщо Клієнт скасовує бронювання або не являється в готель. Консьєрж-сервіс не несе відповідальність у випадку, якщо готель не зможе надати зарезервований номер.

Резервація автомобілів

Консьєрж-сервіс надасть інформацію, а також забезпечить бронювання автомобілів по всьому світу.

Доступна наступна інформація:

 1. Місце розташування офісу компанії, що надає автомобілі в оренду, час роботи офісу, інформація про приймання і здавання транспортного засобу
 2. Доступні класи транспортних засобів
 3. Вартість і тривалість оренди транспортного засобу відповідного класу
 4. Умови та ціни страхування

При необхідності консьєрж-сервіс може також зарезервувати автомобіль від імені клієнта, використовуючи інформацію по його кредитній картці з метою гарантування резервації і отримання підтвердження.

Всі резервації здійснюються згідно з умовами компаній, що надають послуги оренди автомобілів. Клієнт несе відповідальність перед компанією, що надає автомобілі в оренду, за оплату всіх рахунків. Компанії можуть зберегти за собою право дебетувати кредитну або розрахункову карту Клієнта у випадку, якщо Клієнт скасує бронювання або не скористається зарезервованим транспортним засобом. Страхове забезпечення транспортного засобу може змінюватися в залежності від країни, в якій Клієнт бере транспортний засіб напрокат. Консьєрж-сервіс не несе відповідальність у випадку, якщо компанія, що надає автомобіль .

Резервація ресторанів

Консьєрж-сервіс надасть інформацію про ресторани у великих містах по всьому світу, включаючи:

 1. Тип кухні
 2. Приблизні ціни
 3. Місцезнаходження та контактну інформацію ресторану
 4. Оцінку ресторану
 5. Вид оплати, що приймається

За запитом клієнта консьєрж-сервіс зробить відповідну резервацію, для підтвердження якої при необхідності буде використана інформація по кредитній або платіжній картці клієнта.

Клієнт несе відповідальність безпосередньо перед рестораном за оплату всіх рахунків. Ресторан може залишити за собою право дебетувати кредитну або розрахункову карту Клієнта у випадку, якщо Клієнт скасовує бронювання або не є в ресторан. Консьєрж-сервіс не несе відповідальності, у разі якщо ресторан відмовляється надавати замовлені послуги.

Оренда яхт

Консьєрж-сервіс надає доступ до послуг оренди приватних яхт в будь-який час року - як моторних яхт класу люкс, так і вітрильних яхт розміром від 30 до 50 метрів. Всі яхти пропонуються з власним екіпажем і набором зручностей, включаючи джакузі в каюті, бар з фортепіано і палубу для прийняття сонячних ванн (відповідно до розміру і специфікацієї судна).

Резервації, страхування та оплату Клієнт погоджує безпосередньо з компанією, що пропонує яхти в оренду. У разі скасування резервації або неявки Клієнта компанія може застосувати штрафні санкції. Всі резервації будуть здійснені згідно з умовами компанії, що пропонує яхти в оренду.

Інформація про з/д і паромному сполученні

Консьєрж-сервіс надасть інформацію про плановані дати і час відправлення і прибуття поїздів і поромів по всьому світу.

Оренда автомобіля з водієм

У найбільших містах світу консьєрж-сервіс запропонує клієнтові послуги оренди автомобіля з водієм для трансферу в аеропорт або з аеропорту, поїздок на зустрічі та заходи. Оренда автомобілів класу люкс з водієм також може бути надана на весь час подорожі.

Клієнту будуть запропоновані:

 1. Автомобілі високого класу
 2. Кваліфіковані водії
 3. Професійні послуги - зустрічі, резервування та операційний контроль
 4. Очікування в аеропорту без додаткової оплати

За запитом клієнта консьєрж-сервіс зробить відповідну резервацію, для підтвердження якої при необхідності буде використана інформація по кредитній або платіжній картці клієнта.

Клієнт несе відповідальність за оплату всіх рахунків безпосередньо постачальнику послуг. Постачальник послуг може залишити за собою право дебетувати кредитну або розрахункову карту Клієнта в разі скасування резервації Клієнтом або неявки. Консьєрж-сервіс не несе відповідальності, у разі якщо постачальник не зможе надати замовлені послуги.

Трансфери

Консьєрж-сервіс подбає про трансфер в аеропорт і з аеропорту. За запитом клієнта консьєрж-сервіс зробить відповідну резервацію, для підтвердження якої при необхідності буде використана інформація по кредитній або платіжній картці клієнта.

Клієнт несе відповідальність за оплату всіх рахунків безпосередньо перед компанією, що надає трансфер. У разі скасування резервації або неявки Клієнта компанія може застосувати штрафні санкції. Всі резервації від імені Клієнта будуть здійснені згідно з умовами компанії, що надає послуги трансферу.

Інформація про подорожі і медичній допомозі

Консьєрж-сервіс надасть детальну інформацію та консультації щодо подорожі клієнта та медичній допомозі до і під час поїздки, наприклад:

 1. Інформація про клімат країни і погодні умови
 2. Інформація про правила перетину кордону країни, вимоги до паспортів і віз, обмеження з експорту та імпорту, адреси і телефони посольств і консульств
 3. Інформація про офіційні святкові і вихідні дні в країні
 4. Інформація про державну мову, часові пояси, митниці

Консьєрж-сервіс докладає всіх можливих зусиль для того, щоб надати Клієнту тільки актуальну інформацію.

Консьєрж-сервіс не несе відповідальність за правильність і відповідність наданої різними джерелами інформації.

Інформація про гольф-поля

Консьєрж-сервіс надасть інформацію про гольф-поля у великих містах світу. Якщо клієнт повідомить про свої уподобання, консьєрж-сервіс підбере відповідний клуб, надавши при цьому детальну інформацію:

 1. Контактна інформація
 2. Орієнтовна ціна
 3. Вимоги гандикапу
 4. Опис поля для гольфу
 5. Додаткові послуги, що надаються клубом

Відповідно до умов відповідного гольф-клубу, консьєрж-сервіс перевірить наявність вільного часу для гри, підтвердить будь-які вимоги гандикапу, погодить і зробить резервацію, для підтвердження якої при необхідності буде використана інформація по кредитній або платіжній картці клієнта.

Клієнт несе відповідальність за оплату рахунків за послуги безпосередньо перед гольф-клубом. У разі скасування резервації або неявки Клієнта компанія може застосувати штрафні санкції. Всі резервації будуть зроблені згідно з умовами гольф-клубу.

Послуги для бізнесу

Консьєрж-сервіс надає доступ до мережі офісів, що складається з більш ніж 250 адміністративних офісних приміщень у великих містах світу. Послуга передбачає надання підтримки діловим людям під час подорожі і включає в себе:

 1. Послуги особистого ассистента і секретаря
 2. Підготовку та оформлення документів
 3. Доступ до Інтернету
 4. Послуги перекладача
 5. Передачу повідомлень
 6. Координацію зустрічей

У разі скасування резервації або неявки Клієнта компанія може застосувати штрафні санкції. Всі резервації будуть здійснені згідно з умовами компанії, що надає послуги.

Допомога при втраті/крадіжці дорожніх чеків

У разі втрати або крадіжки дорожніх чеків MasterCard або VISA, консьєрж-сервіс організовує передачу повідомлення про подію, а також надасть інформацію та сприяння з їх відшкодування.

У разі втрати або крадіжки дорожніх чеків іншого типу, наприклад, American Express, консьєрж надасть контактний номер телефону відповідного банку.

Місця реалізації: уповноважені представництва у всьому світі.

Допомога при втраті/крадіжці паспорта

У разі втрати або крадіжки паспорта, консьєрж-сервіс надасть контактні номери телефонів, адреси та довідкову інформацію про час роботи найближчого консульства або посольства.

При необхідності клієнт зможе також отримати додаткову інформацію про процедуру заміни паспорта. У співпраці з фінансовими службами консьєрж-сервіс може зв'язатися з друзями або родичами клієнта, щоб отримати копії документів, що вимагаються в посольстві або консульстві.

Служба перекладів для непередбачених випадків

Консьєрж-сервіс забезпечить доступ до служб перекладів у всьому світі. Консьєрж-сервіс запропонує негайну допомогу з усного перекладу з/на англійську мову, а також з/на інші поширені мови. Якщо необхідна мова недоступна, консьєрж-сервіс залучить для усного перекладу авторизованого стороннього постачальника послуг з можливістю зворотного дзвінка.

Екстрена передача повідомлень

У непередбачених випадках консьєрж-сервіс організовує відправлення повідомлення від імені клієнта другу, родичу або організації по телефону, факсу або електронною поштою. Консьєрж-сервіс зробить до 6 спроб доставки повідомлення з приблизно годинним інтервалом, при цьому повідомляючи клієнту, вдалася спроба чи ні.

Довідкова служба з питань страхування

Консьєрж-сервіс забезпечить інформацією про умови страхування, передбачені страховою компанією клієнта. Якщо клієнтові буде необхідна додаткова інформація, консьєрж-сервіс перенаправить дзвінок клієнта в режимі warm transfer відповідній страховій компанії.

Послуги перекладача

Консьєрж-сервіс забезпечить доступ до компаній, що надають послуги перекладів у всьому світі.

Важливо враховувати, що дана послуга не може бути використана для здійснення ділових операцій.

Консьєрж запропонує допомогу по організації усного перекладу з англійської або на англійську мову, а також з/на інші поширені мови. У випадку, якщо яка-небудь мова недоступна, для усного перекладу буде залучений авторизований сторонній постачальник послуг.

Доставка квитків на заходи

За сприяння консьєрж-сервісу і авторизованих агентств з продажу квитків, ми організуємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи в будь-якій великій країні. Консьєрж-сервіс надасть інформацію про доступність квитків, ціни і допоможе організувати отримання або доставку куплених квитків після платежу.

Послуга поширюється на такі заходи:

 1. Спорт
 2. Театр
 3. Мистецтво і культура
 4. Готелі
 5. Громадські заходи та ін.
Послуги передачі повідомлень

24 години на добу, 365 днів у році, консьєрж-сервіс забезпечує доступ до відправки повідомлень друзям, родичам або організаціям по телефону, факсу або електронною поштою. З обговореного моменту часу консьєрж-сервіс зробить до 6 спроб доставки повідомлення з приблизно годинним інтервалом, при цьому повідомляючи клієнту, вдалася спроба чи ні.

Доставка квітів

У співпраці з всесвітньо відомою службою International Florist, консьєрж-сервіс організовує доставку обраних квітів або букетів в будь-яку точку світу.

Послуга включає:

 1. Вибір букетів та квіткових композицій із запропонованого переліку
 2. Додаток короткого послання
 3. Доставку в більшість великих і середніх міст в усьому світі
 4. Доставку до певного часу
Доставка подарунків

Консьєрж-сервіс організовує доставку чудових подарунків від імені клієнта в більшість великих і середніх міст в усьому світі. Консьєрж-сервіс може підтвердити замовлення клієнта, використовуючи інформацію кредитної картки клієнта.

Послуга включає:

 1. Допомога з вибором подарунка
 2. Надання інформації про можливості доставки
 3. Упаковка подарунків. Стилізація подарунка під національний колорит
 4. Інформування про обмеження з експорту та імпорту
 5. Інформування про ціни
 6. Забезпечення доставки до певного часу
Огляд новин

Консьєрж-служба по запиту клієнта надасть інформацію про останні світові та місцеві новинах, а також підготує огляд результатів спортивних заходів (для великих і середніх міст в усьому світі). Також може бути наданий огляд фінансових новин, наприклад, поточні курси акцій і облігацій.

Послуги кур'єра

Надання послуг кур'єра по всьому світу з урахуванням міжнародних і географічних обмежень для одержання чи доставки документів, а також незаборонених предметів. Консьєрж-сервіс надасть інформацію, пов'язану з організаційними питаннями і приблизними розцінками.