Суброгація - приклади

У вересні 2014 року на території Німеччини сталося ДТП за участю транспортного засобу Lexus, застрахованого за договором КАСКО в білоруській страховій компанії.

В результаті зіткнення автомобіль отримав пошкодження такого масштабу, що його ремонт був визнаний недоцільним. Загальний розмір страхової виплати, зробленої білоруським страховиком, склав більше 18 000 Євро.

У лютому 2015 застрахований страхової компанії з полісом Balt Assistance Ltd. прямував з селища Ао-Нанг у м. Крабі (Королівство Таїланд) на орендованому ним мотоциклі разом з пасажиркою.

Назустріч застрахованому їхав автомобіль Мерседес, який, не впоравшись з керуванням на мокрій дорозі, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з мотоциклом, що рухався в протилежному напрямку.

Застрахований з його супутницею були госпіталізовані до лікарні Bangkok Hospital Phuket з переломами і численними травмами.

У вересні 2014 на території Франції сталося ДТП, в результаті якого Застрахована отримала серйозні травми, що потребували тривалого і дорогого лікування і медичної евакуації з супроводом.

Загальна сума витрат за лікування та транспортування Застрахованої склала більше 93000 Євро та була повністю виплачена російською страховою компанією. Винуватцем ДТП ймовірно є громадянин Франції, який керував автомобілем, пасажиром в якому була Застрахована.