Суброгація - приклади

У лютому 2015 застрахований страхової компанії з полісом Balt Assistance Ltd. прямував з селища Ао-Нанг у м. Крабі (Королівство Таїланд) на орендованому ним мотоциклі разом з пасажиркою.

Назустріч застрахованому їхав автомобіль Мерседес, який, не впоравшись з керуванням на мокрій дорозі, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з мотоциклом, що рухався в протилежному напрямку.

Застрахований з його супутницею були госпіталізовані до лікарні Bangkok Hospital Phuket з переломами і численними травмами.

Вартість курсу лікування в лікарні протягом 6 днів склала 18 300 Доларів США.

Негайно після реєстрації страхового випадку юристи Balt Assistance Ltd. встановили контакт з поліцейською дільницею м. Крабі та направили туди представника. З отриманих документів слідувала повна і однозначна вина другого учасника ДТП, який керував автомобілем Мерседес. У поліції була також отримана інформація про страхування відповідальності власника даного транспортного засобу. Фахівцями Balt Assistance Ltd. був сформований і поданий запит в страхову компанію винуватця, відповідь на який підтвердив дійсність страхового поліса даної особи.

У результаті переговорів, що тривали протягом 5 днів, фахівцям юридичного департаменту Balt Assistance Ltd. вдалося домогтися повного визнання відповідальності тайського страховика по даному страховому випадку.

Оплата повного курсу лікування застрахованої особи та його пасажирки була здійснена тайської страховою компанією за 1 день до виписки пацієнтів, тим самим повністю звільнивши партнерську страхову компанію Balt Assistance Ltd. від необхідності страхової виплати. Страховий випадок був закритий на момент виписки пацієнтів з лікарні.