Суброгація - приклади

У вересні 2014 на території Франції сталося ДТП, в результаті якого Застрахована отримала серйозні травми, що потребували тривалого і дорогого лікування і медичної евакуації з супроводом.

Загальна сума витрат за лікування та транспортування Застрахованої склала більше 93000 Євро та була повністю виплачена російською страховою компанією. Винуватцем ДТП ймовірно є громадянин Франції, який керував автомобілем, пасажиром в якому була Застрахована.

Для виявлення причин та обставин ДТП фахівці Balt Assistance Ltd. встановили контакти з жандармерією Франції, а також зв'язалися з французької страховою компанією винуватця ДТП для проведення досудових переговорів.

У зв'язку з тим, що поліція не встановила однозначної відповідальності водія в даній пригоді, юристи Balt Assistance Ltd. ініціювали судовий розгляд, в рамках якого була встановлена винна сторона.

У ході судового розгляду з французької страхової компанії були стягнуті витрати у розмірі 93000 Євро для компенсації страхової виплати у порядку суброгації.

Крім цього юристи Balt Assistance Ltd. стягнули 50000 Євро в якості компенсації моральної шкоди, заподіяної постраждалій.